Trenutno pregledavate ParentBank: Pradedami mokymai darbuotojams, dirbantiems su vienišais tėvais/motinomis,  skirta tobulinti jų gebėjimus mokyti vienišus tėvus/motinas raštingumo, skaičiavimo, verslumo ir skaitmeninio raštingumo

ParentBank: Pradedami mokymai darbuotojams, dirbantiems su vienišais tėvais/motinomis, skirta tobulinti jų gebėjimus mokyti vienišus tėvus/motinas raštingumo, skaičiavimo, verslumo ir skaitmeninio raštingumo

  • Kategorija objave:news

ParentBank partnerystė informuoja, kad jau galima naudotis virtualia mokymo programa specialistams, dirbantiems su vienišais tėvais/motinomis, skirta ugdyti raštingumo, skaičiavimo, verslumo ir skaitmeninio raštingumo gebėjimus. Šis produktas įgalins specialistus teikti specializuotas paslaugas ir organizuoti mokymus, pritaikytus vienišiems tėvams/motinoms, skirtus ugdyti šiems gebėjimams ir kompetencijoms, siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes ir skatinti jų socialinį bei asmeninį tobulėjimą (kas taip pat skatina jų socialinę integraciją).

12 valandų mokymo kurse taip pat bus naudojama ir elektroninė e. mokymosi platforma, kurioje yra patalpinti visi mokymo moduliai.

Šeši kurso moduliai yra paremti projektais grindžiama metodologija, kuri yra naudojama projekte. Taip pat kurso moduliai yra skirti tobulinti bendravimo, matematinius, verslumo, skaitmeninio raštingumo, mokymosi mokytis ir socialinius bei pilietinius gebėjimus.

Pilotinis šios mokymo programos išbandymas vyks kiekvieno partnerio šalyje 2020 m. spalio mėn.

Kviečiame visus susidomėjusius specialistus kreiptis į projekto partnerę organizaciją kiekvienoje iš šalių.

ABOUT PARENTBANK

PARENTBANK – “Vienišų tėvų socialinės integracijos skatinimas” yra Erasmus+ strateginės partnerystės suaugusiųjų švietimo srityje projektas, finansuojamas Europos Komisijos. Projekto trukmė – 2 metai (2019-2021 m.). Projekto numeris: 2019-1-RO01-KA204-063798.

Ši nauja Europinė iniciatyva orientuojasi į sunkiai besiverčiančių vienišų tėvų integraciją į darbo rinką, jiems palengvinant prieigą prie vaikų priežiūros ir kitų paslaugų, kurių jie neturi galimybės įsigyti.

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI 2.